9 Eylül 2012 Pazar

Uzun Hikaye (2012) filmi | full online indirmeden üye olmadan ücretsiz bedava kesintisiz tek parça hd film izle indir12 Ekim 2012, Cuma günü vizyona girecek "Uzun Hikaye", 1950'li yıllarda Bulgaryalı Ali'nin delikanlılık çağlarında Eyüp'te yazlık sinema işletmecisinin kızı Münire ile kaçmasını ve birbirlerine olan sevda öyküsünü anlatıyor.

Mustafa Kutlu'nun aynı adlı eserinden uyarlanan filmde; Ali'nin eşitlik ve adalet tutkusunun doğurduğu sonuçlar nedeniyle kasaba kasaba dolaşan bu aile; gittiği her kasabada hayatın farklı bir yüzüyle tanışıp birçok şeye direnmek zorunda kalır.

1970'lerin sonuna kadar uzayıp giden hikayede, nereye giderse gitsin umudunu hiç kaybetmeyen Ali'nin gözlerindeki ışığı söndürebilecek tek şey, kendisinin verdiği haklı mücadeleye karşı her şeyden sakındığı biricik oğlu Mustafa'nın isyanlarıdır.

Demir yolları boyunca devam eden ve kasaba kasaba süren "Uzun Hikaye"; kimi zama n hüzünlü ve iç burkan, kimi zaman neşeli ve coşkulu, kimi zamansa heyecanlı ve romantizm yüklü bir macerayı anlatırken; Altan Erkekli, Mustafa Alabora, Güven Kıraç, Zafer Algöz gibi usta oyuncular da rollerini sahiplenişleri ve performansları ile insanların hafızalarında derin izler bırakıyor.

YönetmenOsman Sınav
Senaryo
YapımcıOsman Sınav
Eser
Vizyona Giriş Tarihi19 Ekim 2012
TürDram
ÜlkeTürkiye
OynayanlarKenan İmirzalıoğlu Tuğçe Kazaz ,Altan Erkekli Zafer Algöz Güven KıraçCihat Tamer Mahir Günşiray Kürşat Alnıaçık Şener Kökkaya Osman AlkaşCengiz Bozkurt Mustafa Üstündağ ,Erkan Avcı İsmail Hakkı Ürün Bora Koçak Ferdi Kurtuldu Ufuk Karaali ,Ushan Çakır Damla Sönmez Taner Ölmez Batuhan Karacakaya Elif Atakan Elif Yılmaz Ayçin İnci

Tek part izle :

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YORUM YAPMAYI UNUTMA (:

FACEBOOK TA PAYLAŞ

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...