13 Eylül 2012 Perşembe

Korku gecesi (2011) filmi | full online indirmeden üye olmadan ücretsiz bedava kesintisiz tek parça hd türkçe dublaj film izle indir
Tür: Korku
Gösterim Tarihi: 23 Eylül 2011
Oyuncular: Anton Yelchin, Colin Farrell, Christopher Mintz-Plasse, David Tennant, Imogen Poots ve Toni Collette
Yönetmen: Craig Gillespie
Yapımcılar: Michael De Luca, Alison Rosenzweig
Sorumlu Yapımcılar: Ray Angelic, Josh Bratman, Michael Gaeta, Lloyd Ivan Miller
Senarist: Marti Noxon
Hikaye: Tom Holland
* Tom Holland’ın yazdığı “Korku Gecesi” filminden uyarlanmıştır.Son sınıf öğrencisi Charlie Brewster (Anton Yelchin) her şeye sahiptir. Popüler bir arkadaş kitlesi vardır ve lisenin en seksi kızıyla birliktedir. Hatta o kadar havalıdır ki en yakın arkadaşı Ed’i bile (Christopher Mintz-Plasse) küçük görmektedir. Charlie’nin esrarengiz yabancı Jerry ile (Colin Farrell) komşu olmasıyla birlikte bela kapasını çalar. Jerry, ilk etapta harika biri gibidir ama onda bir tuhaflık vardır ve Charlie’nin annesi (Toni Collette) dâhil kimse bu tuhaflığı fark etmez. Oldukça alışılmadık şeylere şahit olan Charlie çok doğru bir sonuca varır: Jerry, mahallede avlanan bir vampirdir. Doğruyu söylediğine kimseyi inandıramayan Charlie, Craig Gillespie’nin yönetmenliğini yaptığı bu komedi-korku klasiğinin yeni versiyonunda, canavardan kurtulmanın bir yolunu bulmak zorundadır.
Charlie Brewster (Anton Yelchin) hâlinden çok memnun olan bir lise son sınıf öğrencisidir – ta ki Jerry (Colin Farrell) onlara komşu olana ve Charlie, onun mahallede avlanan bir vampir olduğunu anlayana kadar.


Tek part izle :


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YORUM YAPMAYI UNUTMA (:

FACEBOOK TA PAYLAŞ

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...